У ФРН зупинили музичний концерт через нацистські лозунги

Linkiesta.it

Співробітники правоохоронних структур німецького містечка Остріц, який розташований поблизу німецько-польського кордону, зупинили концерт рок-музикантів внаслідок того, що у натовпі люди почали викрикувати заборонене вітання нацистського характеру. Правоохоронці міста Герліцу зазначили, що сам концерт проходив першого грудня, у ньому брали участь декілька музичних груп, дві з яких – представники правого табору. Концерт відвідали декілька сотень осіб.

Водночас, в поліції підкреслили, що громадяни, які живуть у зазначеному містечку, неодноразово скаржились на те, що концерт був дуже гучним. Проте вже на початку першої години ночі, представники поліції почули, що у натовпі звучать нацистські висловлювання та вирішили втрутитися, проте спочатку зачекали, поки прибуде підкріплення.

Пізніше концерт припинили та вже майже о першій ночі усі слухачі покинули будівлю, де проходив захід. Наразі правоохоронці проводять розслідування відносно людей, які викрикували нацистські лозунги.

Варто зазначити, що у ФРН за використання забороненої нацистської символіки громадяни мають відповідати згідно з кримінальним кодексом.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*