Британія не пустила Охлобистіна в Лондон

smartpro-news.blogspot.com

Уряд Великобританії прийняв рішення обмежити доступ російському актору Івану Охлобистіну на всі заходи, присвячені до Тижня російського кіно в британській столиці. При цьому варто відзначити, що візу в цю державу актор отримав.

Телевізійний канал «РЕН-ТВ» інформує, що Охлобистін поняття не має в чому причина такого рішення, він зазначає, що у зв’язку з геополітичними змінами, з такою ситуацією він стикається вперше. Таким чином, актор не має наміру розбиратися в причинах, оскільки комфортно відчуває себе в оточенні інших професійних акторів та йому цього достатньо.

Відзначимо, що в британській столиці транслювався фільм «Тимчасові труднощі», одну з ролей в якому, зіграв Охлобистін. Водночас, його представник Максим Брусніцин пояснює, що рішення британського уряду, згідно з яким, актор не може відвідувати заходи, присвячені до Тижня російського кіно, не мають ніякого відношення до активістів з України, які наполягали на забороні відвідувань даних заходів Охлобистіну. Він також зазначив, що раніше російський актор висловлював свою позицію щодо людей з нетрадиційною орієнтацією, у зв’язку з чим вони звернулися до організатора заходу з проханням обмежити відвідування акторів зазначених заходів. Зазначається, що це знадобилося для того, щоб не провокувати представників нетрадиційної орієнтації.

Нагадаємо, що раніше один з нардепів ВРУ Геращенко висловив обурення з приводу того, що Охлобистіна запросили в Британію на Тиждень російського кіно. Він зажадав, щоб влада країни не пускала його на ці заходи, проте на момент звернення, в Охлобистіна вже була віза.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*