Будівельників, які винні в обвалі даху школи у Вишневому, візьмуть під варту

Sportarena.com

Інформвидання «УНН» посилаючись на представника Київської обласної поліції Миколу Жуковича інформує, що вже в цей понеділок третього грудня у суді будуть обиратися запобіжні заходи стосовно трьох учасників кримінальної справи, причиною якої став обвал даху в одній зі шкіл міста Вишневе. Він підкреслив той факт, що трьох фігурантів вже затримали, їм була оголошена підозра. В рамках судового слухання, яке пройде третього грудня у столичному суді, будуть обрані запобіжні заходи.

Нагадаємо, що раніше в прес-центрі Київської обласної поліції інформували, що правоохоронцями були затримані троє людей, які причетні до обвалу даху школи міста Вишневе. Наголошується, що поліціянти затримали керівника компанії, яка була головним підрядником, керівника будівельної бригади, а також підприємця, який повинен був контролювати технічний процес при будівництві. Наразі усім фігурантам справи загрожує тюремне ув’язнення строком до дванадцяти років, з вилученням майна та забороною займати відповідні посади або виконувати подібні роботи терміном на три роки.

Також варто нагадати що в суботу обвалився дах спортивної школи у місті Вишневе, під час обвалу в будівлі знаходилось близько тридцяти дітей, проте їх вчасно встигли вивести з будівлі, тому постраждалих немає.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*