Нардеп ВРУ Семен Семенченко спростував своє затримання в Грузії

Glavred.info

Депутат Верховної Ради від «Самопомочі» Семен Семенченко на своєму профілі в соцмережі Facebook спростував інформацію про затримання на території Грузії.

Раніше інформацію про затримання нардепа поширив радник голови держави Юрій Бірюков. Семенченко дорікнув президентського радника в тиражуванні неправдивої інформації з російських засобів масової інформації. Також парламентарій дорікнув Бірюкову в неучасті по з’ясуванню ситуації з дійсно затриманими в грузинській столиці громадянами України.

На даний момент Семенченко, за його власними словами, займається інформуванням родичів затриманих та організацією юридичного захисту для українців, затриманих в Тбілісі. Він підкреслив, що не має дипломатичної недоторканності, та відвідує Грузію як звичайний іноземний гість.

Нагадаємо, що затримання семи українських громадян відбулося в тбіліському готелі «Альянс». Вони мали намір взяти участь в акціях протесту місцевої опозиції, невдоволеної результатами президентських перегонів, поставивши під сумнів виграш Саломе Зурабішвілі, яку підтримала керівна партія. Одним із затриманих громадян України є грузин Лука Чхетія, який брав участь в бойових діях на Сході країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*