Колега Меркель хоче обмежити доступ російським судам в ЄС і США

Marin.nl

Член президії німецької Християнсько-демократичної партії Аннеґрет Крамп-Карренбауер запропонувала ввести заборону для судів РФ з азовських портів.

На думку політика, російські судна з азовськими портами приписки не повинні допускатися до портів країн-членів Європейського союзу і Сполучених Штатів. Крамп-Карренбауер заявила, що лінія поведінки у відношенні РФ не досягла потрібної жорсткості, інакше б Кремль не зважився на «Азовський інцидент» — обстріл і захоплення кораблів ВМСУ разом з екіпажами.

Також Крамп-Карренбауер запропонувала заново відкрити дискусію про необхідність будівництва другого «Північного потоку». За її словами, Москва своїми діями в морській акваторії сама змушує Євросоюз переглядати питання магістрального газопроводу. Політик зазначила, що абсолютна відмова від будівництва була б надмірно радикальним кроком, проте в Берліні можуть прийняти рішення про скорочення газового постачання через «Північний потік-2» після його запуску.

Нагадаємо, що двадцяти чотирьом захопленим морякам ВМСУ був обраний двомісячний запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Це рішення було рішуче засуджено Києвом, Європейським Союзом, Сполученими Штатами та міжнародними структурами. Із закликами звільнити українських військових моряків до Москви звернулися в ФРН.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*