Порошенко внесений до парламенту проект закону про розрив дружби з Росією

unpp.com.ua

Голова держави Петро Порошенко вніс на розгляд законодавців законопроект про денонсацію Договору про дружбу з Росією. Внесення проекту закону вже пройшло реєстрацію на сайті ВР.

Президент є ініціатором проекту закону під номером 0206, який зареєстрував його у Верховній Раді. Всупереч тому, що текст законопроекту відсутній на поточний момент, він має статус невідкладного, що означає його розгляд найближчим часом.

Нагадаємо, що рішення РНБО про припинення цього двостороннього договору між Києвом і Москвою було введено в дію президентом ще в вересні. Термін дії документа закінчувався в кінці березня наступного року, щоб уникнути його автоматичного продовження, українська влада зобов’язана повідомити Кремль про розірвання Договору.

Договір був підписаний в 1997 році та набрав чинності через два роки. На ньому залишили свої підписи Леонід Кучма з української сторони та Борис Єльцин як президент РФ. Питання про розірвання договору в українському суспільстві та політичному просторі піднялося у 2014 році, після подій в Криму та на Сході України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*