Тимошенко: українцям стає страшно, вони в шоці і виїжджають за межі держави

Tymoshenko.ua

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко виступила з пропозицією організації слухань у закритому режимі по ситуації з оголошеним воєнним станом. Політик пропонує вислухати президента та керівників силових структур, отримавши відомості про реалізацію ВС в десяти українських регіонах, та визначитися з термінами його дії, в тому числі з варіантом скорочення.

Кандидат на пост голови держави відзначила, що по всій країні українцям «страшно», а деякі знаходяться в шоковому стані та виїжджають за кордон.

Крім питання з терміном дії воєнного стану, Тимошенко запропонувала вирішити питання з мораторієм на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення. До цього вона закликала всіх лідерів своєї фракції, з проханням враховувати те, що самі аграрії планують прийти до будівлі парламенту зі своїми вимогами.

Нагадаємо, що після «Азовського інциденту», в ході якого російські силовики обстріляли та захопили кораблі ВМСУ разом з екіпажами, президент України прийняв рішення про оголошення воєнного стану. Після різкої реакції частини суспільства та парламентаріїв ВС обмежився десятьма областями, та не скасував очікувані вибори в належні терміни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*