Український буряк стає дефіцитом

sadogorod.club

Українські компанії зіткнулися з проблемою придбання столового буряка в потрібній кількості, і на даний момент цей овоч став майже дефіцитним в країні.

Про це повідомила українська плодоовочева асоціація.

Зараз оптовики активно шукають заміну вітчизняним компаніям на зовнішніх ринках і схоже, що зовсім скоро в Україні почнеться масовий імпорт цього овочу.

А поки вирішується питання з постачею, українські виробники, побачивши збільшення попиту на товар і великий ажіотаж, стали різко підвищувати ціни. В результаті всього за тиждень на ринках України буряк подорожчав в кілька разів. На сьогодні приватні підприємці продають його по 6-7 гривень за кілограм (0,20-0,25 долара США). Звичайно ж, ціна залежить від регіону від обсягу продукції, що закуповується, і її якості, проте експерти взяли середню цифру по країні. А ось тиждень тому буряк можна було купити по 4 гривні за кілограм (0,14 долара США).

В цілому, ситуація поки що не критична, але з 2017 року ціна підвищилася у два рази та для даної пори року він продається за рекордною ціною. Через те, що з наступного тижня очікується новий стрибок цін на буряк, то, і продавати його зараз їм немає сенсу. Тому деякі сільські господарства навмисно пригальмувати продаж, щоб збільшити попит і відповідно, продати дорожче. З цього треба зробити підсумок, якщо незабаром не знайти постачальників на зовнішньому ринку, то українські фермери продаватимуть буряк на вагу золота.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*