Оточення Порошенко оцінило конкурентів президента

Iamir.info

Співрозмовник «РБК Україна» з оточення чинного голови держави, який розраховує перемогти на майбутніх виборах, розповів про суперників Порошенко в президентських перегонах.

Оточення президента вважає, що в другому турі президентських виборів зустрінеться їх лідер та Юлія Тимошенко. Розглядаючи фігуру відомого коміка Володимира Зеленського як конкурента, соратники голови держави вважають, що не слід його недооцінювати. Однак разом з тим наголошується, що електоратом Зеленського є українці від 18 до 35 років, які як виборці є досить пасивними.

У Порошенка також не виключають варіанту, що в президентські перегони включиться хтось з відомих осіб, наприклад, щоб відібрати голоси у Зеленського. Такою людиною вважається співак Олег Винник, якщо він вирішить висунути свою кандидатуру.

Один з «штабістів» голови держави пояснив журналістам, що передвиборна кампанія Порошенко буде зводитися до усунення від невдач президентської каденції, яка вже закінчується, а також максимальному його асоціюванню з успіхами, серед яких — безвізовий режим з Європейським Союзом, автокефальний статус Церкви та зміцнення Збройних сил України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*