Андрій Парубій: під питанням залишилися вибори місцевого рівня

Golos.ua

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій в ході сесії погоджувальної парламентської ради закликав законодавців врегулювати ситуацію з місцевими виборами в українських регіонах, де оголошено військовий стан.

Спікер парламенту нагадав, що законодавці підтримали проведення виборів голови держави в березні наступного року, при цьому оголосивши воєнний стан в десяти областях. Однак у зв’язку з законом про введення ВС, виникли питання виборів місцевого рівня.

Через це обрання українців до об’єднаних територіальних громад в цих регіонах знаходиться під загрозою зриву, підкреслив спікер. Парубій висловив переконаність в тому, що ВР повинна розв’язати цю проблему та визначитися з виборами в ОТГ в областях з чинним ВС.

Як анонсував голова парламенту, відповідний проект закону внесе Петро Порошенко. Він висловив надію, що поставлене ним питання буде розглянуто негайно.

Нагадаємо, що десять областей знаходяться на військовому становищі у зв’язку з президентським рішенням. На такий крок Київ пішов після «Азовського інциденту», коли в районі Керченської протоки російськими силовиками були обстріляні та захоплені кораблі ВМСУ разом з екіпажами. При цьому один з плавзасобів піддався навмисному тарану, а шестеро українців отримали поранення. На даний момент захоплені моряки знаходяться в СІЗО Москви.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*