Ірина Геращенко: чим же займався в Грузії комбат-нардеп Семенченко

kievnews.net

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила про оформлення парламентського запиту. Вона має намір з’ясувати, чи правомірно нардеп «Самопомочі» Семен Семенченко використовував свій диппаспорт, перебуваючи на грузинській території.

Звертаючись до спікера ВР Андрію Парубію, Геращенко поставила запитання (яке, як вона підкреслила, буде подане й офіційним запитом), чи правдива інформація про перебування Семенченко з дипломатичним паспортом в Грузії поза рамками офіційного відрядження. Тим самим, зазначила віце-спікер, порушені правила використання парламентарієм цього документа. Другим питанням Геращенко окреслила правдивість інформацію про знаходження депутата серед групи незаконно озброєних осіб.

У відповідь заступник голови «Самопомочі» Руслан Сидорович заявив, що інформація про затримання його однопартійця в грузинській столиці є неправдивою.

Пізніше, сам нардеп Семенченко розповів, що прибув до Грузії 28 листопада як спостерігач. Після завершення своєї місії, зустрічався зі своїми побратимами з батальйону «Донбас», так само як і затримані українці.

Нагадаємо, що в одному з тбіліських готелів місцевими правоохоронцями було затримано групу осіб, що мали на руках неоформлене зброю. За твердженням ряду засобів масової інформації та записів в соціальних мережах, поміж затриманих був депутат ВР Семен Семенченко, відпущений згодом внаслідок пред’явлення ним диппаспорта.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*