У Житомирі обшукали будинок священнослужителя через розпалювання міжрелігійної ворожнечі

Spzh.news

Будинок настоятеля одного з храмів УПЦ Моспатріархату в Житомирі піддався обшукам. Як розповів протоієрей Сергій Грицаюк, правоохоронці в його будинку шукали друковану продукцію та електронні носії інформації, контент на яких міг призвести до розпалювання міжрелігійної ворожнечі.

Грицаюк уточнив, що на питання про правомірність обшуку співробітники силових структур відповіли йому, що він проходить по одній з поточних справ як свідка.

В ході процедури обшуку у священика Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору Житомира були вилучені два мобільних телефони, персональний комп’ютер, накопичувачі USB та записна книжка.

Нагадаємо, що раніше нардеп ВР Вадим Новинський повідомив колегам на погоджувальній парламентській раді, що в даний момент допитуються близько двадцяти священнослужителів УПЦ Моспатріархату, які несуть службу в Сарненській та Рівненській єпархіях. Таким чином, вважає опозиціонер, духівництво УПЦ МП схиляється до участі в Соборі по об’єднанню православних релігійних інститутів в єдину помісну церкву.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*