Держприкордонслужба: дія “Зеленої карти” перевірятиметься прямо на КПВВ

Khersondaily.com

В прес-центрі української Держприкордонслужби інформують, що співробітники служби під час оформлення осіб, які перетинають кордон на автомобілях з українською реєстрацією, відразу при оформленні зможуть перевірити чи дійсні страхові сертифікати «зелена картка». Автоматизована перевірка всіх сертифікатів на КПП повинна почати функціонувати вже у наступному місяці.

У ДПС також зазначили, що наявність страховки перевірятиметься прикордонниками безпосередньо за допомогою бази даних страхового бюро. Однак, якщо співробітники служби не виявлять необхідних відомостей, то дану машину через держкордон вони пропустити не зможуть. Причиною такого рішення є той факт, що згідно з чинними законами, транспортні засоби, у яких немає потрібно поліса не можуть в’їжджати в держави міжнародної системи страхування «зелена карта». Водночас, зазначена страховка розцінюватиметься як підроблена в тому випадку, якщо номери на машині та номери, зазначені в базі даних страхового бюро не збігатимуся.

Варто зазначити, що за підроблений страховий поліс передбачається покарання у вигляді штрафу, сума якого досягає п’ятдесяти мінімумів. Крім цього, передбачається й арешт, термін якого досягає шести місяців або ж тюремне ув’язнення, строком на два роки.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*