Міноборони: в Омеляна немає права ходити у військовій формі

Cfts.org.ua

Відповідаючи на звернення інформагентства «Українські Новини», українське оборонне відомство інформує, що голова Мінінфраструктури Омелян не наділений відповідними правами, які б дозволяли б йому ходити у військовій формі. При цьому, введення в державі воєнного стану, не може змінити цей факт.

Зазначимо, що раніше видання звернулося із запитом до відомства з проханням уточнити, чи можуть члени уряду одягатися у військову форму. Зокрема, в Міноборони наголошують, що існують правила використання військової форми, які розробили органи виконавчої влади, СБУ, а також ще низка структур. При цьому, форму можуть мати лише ті особи, у яких є таке право, в іншому випадку, передбачається відповідальність згідно з законодавством.

У Міноборони наголошують, що військова форма може використовуватися військовослужбовцями, резервістами, військовозобов’язаними, курсантами та людьми, які пішли у відставку, проте мають право на носіння форми. Поряд з цим, голова Мініфраструктури не служив в українській армії, а значить не може ходити у формі.

Підкреслимо, що минулого вівторка Омелян прийшов на нараду з керівниками підприємств, які підпадають під сферу управління Мініфраструктури у військовій формі. Водночас, заступник голови оборонного відомства також був на зустрічі, одягнений у військову форму. Варто також звернути увагу на те, що громадяни у соціальних мережах всіляко іронізують щодо появи Омеляна у військовій формі та пропонують відправити його на передову в Донбас. Деякі користувачі відзначають, що військкомату слід звернути увагу на такого призовника, тим більше, у нього вже й форма є.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*