Держприкордонслужба: «євробляхеров» на кордоні стало менше

my.ua

Інформагентство «УНН», посилаючись на прес-центр Держприкордонслужби інформує, що на західному кордоні держави чисельність автомобілів на європейських номерах скоротилася. У службі підкреслили, що кількість машин на кордоні скоротилася після того, як була прийнята низка законодавчих норм стосовно легалізації «євроблях», які були ввезені на територію країни із порушеннями закону.

Зазначається, що пасажиропотік був зменшений на 5%, а транспортні засоби зменшились на 15%. У ДПС підкреслили, що перш за все потік був зменшений шляхом того, що на кордоні скоротилась чисельність автомобілів на єврономерах.

Крім цього, прикордонна служба підкреслює, що наразі робота КПП на західному кордоні нормалізована. Нагадаємо, що тиждень тому «євробляхери» блокували під’їзд до пунктів пропуску.

Необхідно нагадати, що раніше були прийняті закони щодо акцизів на легкові автівки, а також закони, які посилюють контроль переміщення та використання «євроблях» на українській території. Також варто підкреслити, що після того, як голова держави підписав закони щодо автомобілів з європейською реєстрацією, «євробляхери» влаштували акції протесту на одному з кордонів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*