Екс-главу податкової служби України можуть відпустити по заставу в 89 мільйонів гривень

Ideologs.com

Інформвидання «РБК-Україна» інформує, що суддя у справі колишнього керівника Державної фіскальної служби у залі суду повідомила, що прокуратура наполягає на арешті обвинуваченого Мирослава Продана, однак з можливістю застави, сума якої сягає вісімдесяти дев’яти мільйонів гривень. Водночас, сторона звинувачення наполягає на тому, що обвинуваченому слід здати всі паспорти, які у нього є, а також він повинен носити електронний браслет.

Суддя зазначила, що прокурори наполягають на арешті Продана або ж заставі. При цьому, обвинувачений повинен виконувати низку обов’язків. Таким чином, Продану необхідно прибути в правоохоронні органи, якщо це буде потрібно, він повинен повідомляти про те, що змінив роботу або місце проживання. Крім цього, прокуратура наполягає, щоб Продан здав всі свої паспорти та носив електронний браслет.

Також варто зазначити, що прокурор виступив із заявою про те, що він не володіє інформацією про те, чи проходив обвинувачений лікування насправді. Крім цього, раніше юрист Продана Лариса Криворучко зверталася до суду з проханням пом’якшити запобіжні заходи щодо її підзахисного, у зв’язку з вагітністю дружини Продана. Крім цього, юрист зазначила, що обвинувачений не збирається ховатися від правосуддя. Вона також надала суду характеристику Продана з ДФС, яку вона вважає позитивною, а також документи, що підтверджують наявність малолітньої дитини у Продана та вагітність його дружини.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*