Омбудсмен ВРУ Денисова: Київ вимагає, щоб консул зміг відвідати членів полоненого українського екіпажу

Currenttime.tv

Інформвидання «РБК-Україна» інформує, що омбудсмен ВРУ Людмила Денисова у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» зазначає, що українська сторона звернулася до Російської Федерації із запитом з приводу можливого відвідування консулом московського СІЗО, в якому протизаконно утримують наших моряків. Крім цього, Уповноважений з прав людини наголошує, що Київ просить також про те, щоб консул зміг відвідати й поранених членів українського екіпажу, затриманого судна.

Зокрема, Денисова повідомляє, що українське консульство, яке розташоване в російській столиці інформує про передачу офіційного звернення в зовнішньополітичне відомство Росії, а також в адміністрації СІЗО «Лефортово» та «Матроська тиша». У даному зверненні мова йде про можливість відвідування консулом затриманих моряків, в числі яких є й поранені. Також Денисова зазначила, що повідомить про відповідь, як тільки вона прийде.

Водночас, омбудсмен підкреслює, що цього вівторка четвертого грудня представники консульства України в Росії мають намір уточнити відомості про внутрішньотюремні рахунки, які відкриті для наших моряків, а також планується з’ясувати механізми переказу грошей на зазначені рахунки.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*