Луценко: необхідно ввести санкції проти РФ і припинити активність російського бізнесу

bp.ubr.ua

Юрій Луценко, який очолює Генпрокуратуру, направив офіційний лист голові держави. У ньому керівник ГПУ повідомив президента, що інцидент в Керченській протоці з захопленням українських кораблів разом з екіпажами, робить необхідністю застосування санкцій проти фізосіб і організацій Росії.

Про це Луценко розповів в ході телеефіру на каналі ICTV. У розробленій пропозиції по введенню нових обмежувальних заходів відносно РФ міститься вимога блокування російських бізнес-активів в Україні. Такий стан має зберігатися, на його думку, до припинення окупації непідконтрольних на поточний момент територій.

Луценко наголосив на необхідності санкцій в контексті того, що Росія в деяких сферах має монопольне становище в Україні. Необхідно припинити активність російського бізнесу в нашій країні, підсумував глава Генпрокуратури.

Нагадаємо, що 25 листопада в районі Керченської протоки були обстріляні та захоплені кораблі ВМСУ разом з екіпажами, а один з плавзасобів піддався умисному навалу з боку прикордонників РФ. Захопленим морякам обрано запобіжний захід у вигляді перебування під вартою, вони в даний момент знаходяться в СІЗО Москви. Найбільші міжнародні організації, Сполучені Штати та західноєвропейські країни засудили Москву за її дії, та закликали повернути захоплених моряків і кораблі ВМСУ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*