Порошенко: без України не існує європейська безпека

prm.ua

Виступаючи на ток-шоу телеканалу ICTV «Свобода слова», голова держави заявив, що Україна зробила значний внесок в зупинення агресії Кремля. За словами президента, без України не існує європейська безпека, і саме тому наша країна отримує міжнародну підтримку.

Порошенко також зазначив, що РФ в даний час перебуває в міжнародній ізоляції через свою агресію у відношенні України. Він назвав такий стан Росії результатом загальної координації між країнами, водночас наголосивши, що Україна в змозі захистити себе та свою територіальну цілісність самостійно.

Голова держави підкреслив, що російська влада не повинна отримати жодної можливості здійснити розкол в українському суспільстві, шляхом впливу пропаганди або через «п’яту колону» в Україні, яка замаскувалася під проросійськими та націоналістичними закликами.

Нагадаємо, що раніше Держсекретар США Майк Помпео в ході зустрічі з керівниками МЗС країн-членів Північноатлантичного Альянсу та Євросоюзу закликав розробити єдину стратегію впливу на РФ з метою звільнення Москвою моряків ВМСУ, захоплених в ході «Азовського інциденту».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*