УЄФА ввів заборону на проведення матчів в Україні

panocity.info

За рішенням Генсека Союзу європейських футбольних асоціацій Джорджіо Маркетті, ця організація накладає вето на проведення під своєю егідою футбольних поєдинків в тих українських областях, де введено режим воєнного стану.

Також заборона торкнулася проведення матчів під егідою UEFA в тих областях, досягти яких можна лише через регіони України з чинним військовим становищем.

Через вето від міжнародної європейської футбольної організації переноситься матч 12 грудня Ліги Чемпіонів між «Шахтарем» (Донецьк, тимчасово грає домашні матчі поза рідним містом), і французьким ФК «Ліон», який повинен був відбутися в Харкові. Тепер французька та українська команди повинні будуть зустрітися в іншому місті.

Свій домашній матч з лондонським «Арсеналом» в іншій міжнародній європейській першості — Лізі Європи, змушена була перенести полтавська «Ворскла». Полтавчани програли «канонірам» з рахунком 0: 3 в Києві, провівши матч при порожніх трибунах.

Також свій найближчий матч в єврокубках, останній в цьому році, на домашньому стадіоні може не провести столичне «Динамо», яке має зіграти проти ФК «Яблунець» (Чехія) в рамках Ліги Європи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*