Тимошенко: привід для введення військового положення створений штучно

Realist.online

Колишня прем’єр-міністр і кандидат в президенти на майбутніх виборах Юлія Тимошенко заявила, що для оголошення воєнного стану українська влада могла створити «штучний» привід.

Підкресливши, що вона та її однопартійці з «Батьківщини» проголосували «за» оголошення воєнного стану в десяти українських регіонах, Тимошенко разом з тим зазначила, що в світі, а також в засобах масової інформації маються сумніви в обґрунтованості такого кроку з боку Києва.

За словами політика, при допущенні «штучних» підстав для введення режиму ВП, слід задуматися над недопущенням зростання насильства такого ж штучного характеру.

Лідер «Батьківщини» запропонувала заслухати звіт від секретаря РНБО та голови держави, а також від керівників силових відомств по ситуації з воєнним станом, після чого в разі необхідності скоротити термін його дії.

Нагадаємо, що військовий стан було оголошено в десяти регіонах України після інциденту в Керченській протоці, в якому російські прикордонники провели обстріл та захоплення кораблів ВМСУ разом з їх екіпажами. На даний момент полонені українські моряки знаходяться в СІЗО російської столиці, отримавши підозру в «порушенні» морських кордонів РФ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*