Екс-прем’єр: українські мігранти в РФ – який їх нинішній статус

observer.net.ua

Голова Української Спілки промисловців і підприємців Анатолій Кінах заявив, що статус українських трудових мігрантів, які перебувають в даний момент на території Російської Федерації, вимагає роз’яснення в контексті оголошеного воєнного стану.

Заяву голови УСПП розповсюдила його прес-служба. Кінах нагадав, що чисельність українців, які працюють в Росії, на сьогодні складає від двох до двох з половиною мільйони людей. Їх статус на тлі подій, пов’язаних з «Азовським інцидентом» та подальшим оголошенням військового стану в десяти українських областях, на думку Кінаха, необхідно роз’яснити та залучити до їх питання особливу увагу влади.

Також Кінах підкреслив, що не менш важливим залишається аспект перерахування заробітків українських трудових мігрантів, які перебувають в РФ, на Батьківщину.

Анатолій Кінах займав пост прем’єр-міністра з 2001 по 2002 рік при президенті Леоніді Кучмі. Пізніше, з приходом до влади Віктора Ющенка, він зайняв пост Секретаря Ради нацбезпеки та оборони, залишивши його у 2006 році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*