Генпрокурор: держава повинна мати монополію на насильство

ua.utro.news

Юрій Луценко, який обіймає посаду Генпрокурора, в ході спілкування з журналістами під час свого візиту до Одеси заявив, то в умовах оголошеного воєнного стану в певних регіонах України невідворотність відповідальності перед законом за напад на правоохоронців повинна дотримуватися неухильно.

Керівник ГПУ розповів, що у нього було спілкування з головою МВС Арсеном Аваковим. За її підсумками Луценко висловився за те, що будь-яка фізична агресія у відношенні співробітника силових структур, враховуючи оголошений ВС, має за законом мати відповідь у вигляді початкового пострілу вгору, а потім другого пострілу на ураження.

Генпрокурор підкреслив, що виключне право на застосування сили має виключно держава. Ніяка особа, яка не брала присягу, яка не має форми і не має прав в рамках законодавства на застосування сили, не повинна робити цього робити у відношенні правоохоронців та цивільного населення. Генпрокурор підкреслив важливість «диктатури закону» в даному аспекті.

Нагадаємо, що Одеса, де проводив прес-конференцію Генеральний прокурор, входить до переліку адміністративних центрів тих областей, на території яких діє воєнний стан.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*