У «справі Гандзюк» розкрита фігура ключового організатора нападу

M.day.kyiv.ua

Юрій Луценко, який обіймає посаду Генпрокурора України, в ході наради керівного складу силових структур, повідомив про підозрюваного, який є ключовою фігурою в справі про смерть Катерини Гандзюк.

Як розповів голови Генпрокуратури, підозрюваним у скоєнні злочину оголошено чоловіка на прізвище Левін, який має в злочинній спільнота прізвисько «Москаль-молодший».

Левіна було засуджено заодно з батьком: батько отримав довічний термін перебування за ґратами, а його син отримав вирок в п’ятнадцять років за серію нападів і вбивств власників транспортних засобів на Херсонщині.

Підозрюваний у 2016 році достроково звільнився з пенітенціарної установи у зв’язку з так званим «законом Савченко». Згодом Левін став ключовою особою в організації замаху на херсонську чиновницю та активістку Катерину Гандзюк, яке призвело до смерті жертви внаслідок застосування сірчаної кислоти.

На даний момент встановлюється замовник вбивства, повідомив Луценко, і у слідства вже є конкретне прізвище. Левін знаходиться за кордоном, і правоохоронці готуються вжити заходів щодо його затримання відповідно до міжнародних доручень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*