Вартість криптовалют стрімко падає

Mcalvanyweeklycommentary.com

Надії багатьох власників кріптовалют про те, що віртуальні гроші знову опиняться в ціні – не виправдовуються. Варто зазначити, що минулого тижня вартість біткоіна досягла мінімальної позначки та склала трохи більш як три з половиною тисяч доларів. Водночас, варто зазначити, що минулого року вартість зазначеної електронної валюти перевищувала поточну на 80%. Також підкреслимо, що вартість інших кріптовалют також стрімко падає.

Кріптовалютні фірми вже зіткнулися з низкою проблем, серед яких низький рівень захисту бірж, а також часті крадіжки електронних грошей, однак зараз у вже наявні проблеми втрутилася й велика політика. Так, на саміті «Великої двадцятки», який відбувся в Аргентині, було прийнято рішення про регулювання ринку кріптовалют, а також про вироблення системи оподаткування для послуг, які надаються в електронному просторі. Зокрема, в декларації саміту йдеться про те, що лідери прийняли рішення про регулювання віртуальної валюти з метою запобігання фінансового тероризму та відмивання грошей. Водночас, варто зазначити, що валютний ринок регулюватиметься відповідно до стандартів FATF. У документі наголошується, що при необхідності можуть бути вжиті й інші заходи, серед яких й міжнародна система оподаткування. Проте це питання все ще залишається відкритим, та його обговорення буде продовжено в наступному році, а остаточне рішення буде затверджено до 2020 року.

Агентство «Aripaev» зазначає, що питання регулювання електронної валюти турбує не тільки «Велику двадцятку», але й низку інших країн. Так, наприклад, Естонія також розглядає заходи, спрямовані на посилення кріптовалютної сфери. Такі дії обґрунтовуються загрозою відмивання коштів.

Що ж стосується нашої держави, то влада так й не змогла виробити єдину позицію щодо віртуальних грошей. Однак варто зазначити, що податківці не приймають електронні гроші у вигляді платіжних засобів. Але й цей факт ніяк не перешкоджає держслужбовцям та нардепам вказувати у своїх деклараціях кріптовалюту. При цьому, в державі неодноразово намагалися запустити процес легалізації віртуальних коштів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*