Російські прикордонники відмовляють українцям у в’їзді без пояснення причин

Narodna-pravda.ua

Інформагентство «РБК-Україна», посилаючись на прес-центр української Державної прикордонної служби, інформує, що керівник ДПС Петро Цигикал порекомендував всім мешканцям нашої країни не виїжджати на територію Російської Федерації без необхідності.

Він зазначив, що співробітники російської прикордонної служби можуть просто відмовити нашим громадянам у в’їзді в Росію, якщо ті не нададуть пояснень мети свого візиту. Водночас, він підкреслив, що існує ще і ймовірність того, що російські спецслужби спробують вплинути на українців.

Також голова прикордонної служби зазначив, що на російському кордоні були зареєстровані випадки, коли співробітники ДПС РФ не пропускали українських громадян через кордон без будь-якої аргументації. При цьому, вони не складали жодних документів про повернення громадян. Так, наприклад, група з сорока наших громадян не змогла перетнути російський кордон, крім того, жодних документів про повернення їм також не надали.

У зв’язку з цим, Цигикал зазначив, що дії російських прикордонників неправомірні, у той час як українські співробітники ДПС не порушують норм. При поверненні громадян на українському кордоні, співробітниками прикордонної служби складається необхідний протокол. Він також зазначив, що протягом останніх днів, на російському кордоні співробітники ДПС не пропустили в Російську Федерацію понад ста п’ятдесяти українських громадян.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*