У Львові шкільним охоронцям виплачуватимуть зарплату з бюджету

Infoport.live

У прес-центрі Львівської міської адміністрації інформують, що для того, щоб забезпечити безпечне перебування дітей у міських школах з початку наступного місяця у всіх закладах середньої освіти буде введено нову посаду охоронця. Відзначимо, що така посада буде введена в якості додаткової, а кошти на зарплату охоронцям будуть виділятися з міського бюджету, в якому вже передбачені відповідні витрати на суму в тринадцять мільйонів гривень.

Керівник управління освіти міської адміністрації Львова Зоряна Довганик зазначає, що необхідність у розв’язанні даного питання виникла ще кілька років тому. Вона розповіла, що зараз, робота охоронців в освітніх установах міста оплачується батьками дітей. Також існує низка шкіл, де є охоронці з комунального підприємства «Муніципальна варта». На даний момент в адміністрації вирішили ввести посаду охоронця в кожній школі. Дане рішення аргументують необхідністю забезпечення безпеки дітей під час як навчального процесу, так й після уроків, коли діти розходяться по своїх гуртках та секціях. Вона також зазначила, що охоронець повинен бути присутнім на робочому місці починаючи з того моменту, як діти прийшли в установу, та закінчуючи тим моментом, поки всі діти не покинуть будівлю школи.

Також зазначається, що у низці львівських шкіл вже діє система електронних перепусток. На вході в установу встановлені спеціальні турнікети, пройти через які можуть лише діти та їх батьки за допомогою пропусків. Гроші на встановлення даного пристосування були зібрані з батьків, проте через кілька місяців після установки, дані турнікети пропали.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*