Лондон і Париж: світ в небезпеці – Іран створює ракети з ядерним зарядом

Yahoo.com

Британське видання The Guardian повідомило, що Сполучене Королівство та Французька Республіка підтримали попередження лідера Сполучених Штатів Дональда Трампа відносно Ірану, який, тестуючи балістичні ракети середньої дальності, порушує свої міжнародні зобов’язання. Відзначається, що даний тип озброєнь здатний доставити кілька ядерних боєголовок.

Голова британського МЗС Джеремі Хант, а згодом й адміністрація президента Франції, висловили своє невдоволення Ісламською Республікою Іран, а також назвали випробування балістичних ракет «провокаційними та дестабілізаційними». Париж, у свою чергу, закликає Іраном припинити усі випробування.

Заяви держав, як зазначається, надійшли після звернення Вашингтона до Європейського Союзу із закликом введення антиіранських санкцій у зв’язку з останніми подіями.

Майк Помпео, який обійматє посаду держсекретаря Сполучених Штатів, зробив заяву відносно Ірану, який порушує резолюцію 2231 Ради безпеки ООН. Згідно з нею, будь-які випробування, які містять використання балістичних ракет, і які при цьому здатні переносити ядерну зброю, є строго забороненими. Разом з тим, Помпео закликає Тегеран негайно припинити випробування.

Лондон очікує, що питання про припинення випробувань Іраном буде винесено на обговорення Ради міністрів закордонних справ Європейського Союзу, яка відбудеться 10 грудня.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерія Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*