Клімкін: НАТО та Україна повинні дати гідну відповідь агресії Росії

Politeka.net

Інформагентство «УНН», інформує, що голова МЗС України Клімкін інформує про те, що керівники зовнішньополітичних відомств держав-членів Північноатлантичного Альянсу обговорили та прийняли декілька рішень щодо атаки Російської Федерації на судна з України в Керченській протоці.

Він розповів, що в ході зустрічі з іноземними міністрами відбулася хороша дискусія, при цьому, вона проходила як у двосторонньому режимі, так й в режимі Україна, Грузія та країни Альянсу. В ході дискусії були підняті питання щодо агресії Росії в Керченській протоці. Крім цього, Клімкін зазначив, що необхідно сформулювати комплексну відповідь діям Російської Федерації в акваторії Чорного та Азовського морів, а також в Керченській протоці. Голова українського дипломатичного відомства також підкреслив, що на початку зустрічі він звернувся до представників блоку, закликаючи їх посприяти тому, щоб полонені українські моряки вийшли на свободу.

Водночас, міністр заявив, що необхідно виробити чітку відповідь на дії Російської Федерації, оскільки це вже питання безпеки. Зрозуміло, що Північноатлантичному Альянсу необхідно збільшити військову присутність в районі Чорного моря, проте питання про те, як це реалізувати все ще залишається та буде вирішене пізніше. Міністр заявив, що присутності військових суден блоку буде достатньо, але водночас не можна обмежуватися лише цими заходами. Також необхідно постійно спостерігати дії РФ в Чорному морі, при цьому, робота України та НАТО повинна бути злагодженою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*