Верховна Рада: необхідно залучати інвестиції російського бізнесу

politeka.net

Колишня соратниця Януковича, народний депутат ВР Ганна Герман заявила, що в країну необхідно залучати закордонних інвесторів, в тому числі з Російської Федерації.

Герман зазначила, що у фінансів немає кордонів, і кошти, що інвестуються в нашу країну, працюють в самій Україні та надають робочі місця українцям. Вона попередила, що в разі «згортання» бізнесу російського походження громадяни України почнуть втрачати роботу. Політик підкреслила, що на підприємствах України, відкритих російськими фірмами, працюють місцеві жителі, а не представники Кремля.

Нардеп закликала уряд боротися з бідністю замість демонстрації антиросійської позиції. Процитувавши соціальне гасло від українського голови держави «Геть від Москви», вона висловила побажання бачити головними закликами «геть» від нужди, бідності та принижень з боку влади. Саме за це проголосують виборці на майбутніх виборах президента України, підкреслила Герман.

Нагадаємо, що в кінці листопада в столиці пройшла акція протесту. Активісти громадської патріотичної організації «Сокіл» прийшли до будівлі ТРЦ Ocean Plaza, серед власників якого олігарх з РФ Ротенберг, і почали вимагати вигнати російський бізнес з України. На наступний день вони зайшли в будівлю ТРЦ і підпалили димові шашки, агітуючи за закриття Ocean Plaza.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*