Канада відправить спостерігачів на українські вибори

Ucte.ca

Інтернет-видання «Укрінформ» з посиланням на власні джерела повідомило, що Канада прийняла рішення відправити в Україну моніторингову місію, покликану спостерігати за президентськими перегонами 2019 року.

Співрозмовник українського видання повідомив, що офіційне оголошення прийнятого в Оттаві рішення відбудеться на саміті Ради міністрів держав, які входять в Організацію з безпеки і співробітництва в Європі.

Пізніше очікується оприлюднення інформації щодо кількості спостерігачів від Канади та періоду їх перебування в нашій країні.

Розширена участь Канади в моніторингової місії на українських виборах пов’язана з активністю діаспори в цій північноамериканській країні. Восени цього року канадський уряд відреагував на одну з електронних петицій своїх співвітчизників українського походження, заявивши, що рішуче налаштований відправити в Україну ефективну та велику місію для спостереження за виборами президента і парламенту.

Нагадаємо, що саміт міністрів від держав-членів ОБСЄ відбудеться в четвер та п’ятницю в італійському Мілані. Представником канадців буде глава зовнішньополітичного відомства Христя Фріланд. Раніше в МЗС Канади відзначили, що голова відомства має намір в ході самітів ОБСЄ та Північноатлантичного альянсу розв’язати питання, пов’язані з російською агресією, в тому числі в районі Керченської протоки. Відомо, що в канадському Міністерстві закордонних справ відчувають серйозну стурбованість поведінкою Москви у відношенні України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*