Янукович отримає вирок без свого останнього слова

Akcenty.com.ua

В Оболонському столичному райсуді проходить розгляд справи про державну зраду колишнього президента Віктора Януковича, який втік на територію Росії в лютому 2014 року.

Захисники обвинуваченого повідомили суд і всіх присутніх, що екс-президент не виступить з останнім словом через раніше отриману травму.

Головуючий суддя Дев’ятко заявив адвокатам, що надана ними інформація про травму їх підзахисного не містить даних про неможливість його виступу за допомогою відеозв’язку. Суддя нагадав, що у Віктора Януковича було безліч можливостей взяти участь в засіданні особисто або в режимі відеоконференції, однак він проігнорував судовий процес, не маючи поважних на те причин.

Суддівська колегія пішла в кімнату для нарад, залишивши колишнього політика без права на останнє слово.

Нагадаємо, що минулого місяця адвокати Віктора Януковича поширили інформацію, що колишній президент отримав травму і втратив можливість пересування. Сторона звинувачення заперечила проти такої аргументації неучасті Януковича в процесі, підкресливши, що заслухати екс-президента вони можуть, навіть якщо він буде в лежачому стані.

Адвокат колишнього президента Олександр Горошинський за день до поточного засідання заявив, що його підзахисного хочуть відправити на медичні процедури в одну з ізраїльських клінік.

Нагадаємо, що колишній президент України звинувачується в державній зраді, пособництві Кремлю, а також діях, спрямованих на порушення територіальної цілісності країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*