Зарплати в Україні зросли на чверть порівняно з торішніми

Crisis.in.ua

У третьому кварталі поточного року середньостатистичні оклади українців зросли майже на 25% в порівнянні з аналогічним торішнім періодом. Таким чином, українська середня зарплата досягла показників в 9 тисяч 63 гривні.

Найнижча середня зарплата виявилася у листонош і кур’єрів — працівники цієї сфери отримують трохи більше 5 тисяч гривень. При цьому їх зарплата, в порівнянні з торішньою, зросла майже на 27%.

Як і раніше, низькі оклади зберігаються в сфері охорони здоров’я: після зростання в 17,4%, працівники медичної галузі і служб надання соцдопомоги населенню мають зарплату в 5 тисяч 858 гривень.

Традиційно найвищу зарплату отримали працівники авіаційної галузі: вона склала майже 39 тисяч 500 гривень. У порівнянні з 2017 роком вона збільшилася на 11%. За авіаційною галуззю йде фінансова та страхова сфери, де показники зростання зарплат мають 23,3% (16 тисяч 205 гривень) та 18,4% (14 тисяч 282 гривні) відповідно.

Раніше голова Кабінету міністрів заявив, що середньостатистична зарплата українців зросла. За даними Володимира Гройсмана, вона склала в поточному році 9 тисяч 218 гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*