Клінтон закликала G7 вимагати від РФ звільнення моряків ВМСУ

Reuters.tv

Екс-кандидат в президенти Сполучених Штатів Гілларі Клінтон звернулася до країн, які входять в «Велику сімку». Політик закликала їх рішуче вимагати від Кремля звільнення захоплених українських моряків, що потрапили в полон російських силовиків в ході «Азовського інциденту».

Про це колишня глава Державного департаменту написала в сервісі мікроблогів Twitter.

За її словами, дії Росії в морському просторі зневажають домовленості, які дозволяють вільне проходження плавзасобів через Керченську протоку.

Нагадаємо, що 25 листопада три корабля Військово-морських сил зазнали нападу прикордонників РФ. Російські силовики застосували зброю, а український буксир піддався навмисного навалу. Були захоплені в полон плавзасоби ВМСУ та їх екіпажі, шестеро осіб під час інциденту були поранені. Сьогодні українські військові моряки знаходяться в СІЗО Москви, чекаючи розгляду «справи» про нібито здійснене ними порушення морського кордону РФ.

«Велика сімка» — об’єднання держав, які мають політичний, військовий та економічний вплив у світі. Раніше в цей «клуб» входила Росія (об’єднання носило назву «Великої вісімки»), однак Москва була виключена через анексію Кримського півострова в 2014 році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*