Генпрокурора дорікнули зайвій балакучості

Informator.news

Юрист Євгенія Закревська, яка представляє інтереси родини Гандзюк, розкритикувала заяви Юрія Луценка. На думку адвоката, Генпрокурор завдає шкоди процесу розслідування у справі по вбивству Катерини Гандзюк, розголошуючи деталі слідства.

Закревська заявила, що не вважає нормою розкриття Генеральним прокурором певних відомостей, нагадавши про відповідну статтю КК України, яка забороняє йому це робити.

Також адвокат висловила подив у зв’язку з заявами правоохоронців про встановлення всіх підозрюваних у справі про вбивство Гандзюк. Вона звернула увагу, що не було зроблено перших кроків в правовому полі — вручення підозри та подальшого затримання підозрюваного.

Адвокат нагадала, що найостаннішою з осіб, затриманих в рамках розслідування, був Ігор Павловський, колишній помічник нардепа ВР Паламарчука. Це означає, робить висновок Закревська, що про виявлення організаторів нападу не може йти мови. Вона також поставила питання, чому не був арештований Олексій Левін, про причетність якого до нападу на Катерину Гандзюк було відомо тривалий час. Адвокат висловила обурення тим фактом, що Левіна не затримали своєчасно, дозволивши йому втекти за кордон.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*