Заарештовані українці в Тбілісі оголосили голодування на знак протесту

Ukranews.com

У Тбілісі взяті під варту українці та затриманий разом з ними громадянин Грузії почали протестувати проти звинувачення, в знак цього оголосивши голодування.

Адвокат Георгій Ростомашвілі заявив, що спочатку відмовився від їжі лише один із затриманих. Пізніше голодувати почали усі затримані, на знак протесту та своєї незгоди з обвинуваченнями.

Нардеп ВР Семен Семенченко виступив із заявою, що проти українців, заарештованих в столиці Грузії, був здійснений акт підбурювання.

Нагадаємо, що в Тбілісі були заарештовані шість українців і один грузин за звинуваченням в незаконному зберіганні зброї. Під час обшуку у них вилучили кілька вогнепальних пістолетів, автоматичну зброю, а також різнотипні боєприпаси. Український політик та громадський діяч Ілля Ківа заявив, що народний депутат Семенченко також був затриманий на території Грузії, але за допомогою свого дипломатичного паспорта йому вдалося уникнути арешту та залишити грузинську територію.

Про затримання українського парламентарія в Тбілісі заявляли помічник голови держави Юрій Бірюков та журналіст Андрій Дзіндзя, посилаючись на свої джерела. У свою чергу народний депутат Семенченко заперечує всю інформацію відносно свого затримання в грузинській столиці.

Проти затриманих порушено справу за незаконне зберігання зброї та боєприпасів за статтею 236 КК Грузії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерія Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*