Прикордонники України не пропустили через кордон російських кореспонденток

Ukraine.the-report.com

Інформагентство «Інтерфакс» повідомляє, що представник української Держприкордонслужби Олег Слободян, інформує, що двом російським кореспондентам було відмовлено у в’їзді на українську територію. Прикордонники обґрунтовують свої дії тим, що представники російських ЗМІ ніяк не аргументували причину візиту в один з регіонів, в якому діє військовий стан, а також проходить Операція об’єднаних сил.

Представник ДПС звернув увагу на те, що кореспонденти прямували в зону, де проходить ООС та регіон, в якому діє воєнний стан, проте необхідною акредитацією для роботи у зазначеному регіоні вони не володіють, а мету відвідування області вони пояснити не змогли.

Таким чином, Слободян резюмував, що співробітники української ДПС не пропустили росіянок в державу. При цьому, всі дії прикордонників відповідали українському законодавству. Поряд з цим, спікер підкреслив, що протягом останньої доби в перетині кордону було відмовлено шістдесяти російським громадянам. В цілому, з моменту введення воєнного стану в ряді українських регіонів, в Україну не змогли проїхати близько семисот тридцяти росіян.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*