Президент Порошенко: заходу потрібно ввести “азовські” санкції проти РФ

Ukraine.the-report.com

В ході телевізійного ефіру Bloomberg голова держави відповів на запитання про своє ставлення до реакції держав Заходу на інцидент 25 листопада в районі Керченської протоки.

Відзначивши, що заяви Сполучених Штатів і представників Європейського Союзу були потужними та підтримали Київ, Порошенко зазначив, що очікує введення санкцій відносно РФ. Президент також запропонував назву для цього пакета санкцій проти Москви, назвавши їх «азовськими».

Також бажаним Порошенко вважає посилення присутності Північноатлантичного альянсу в чорноморському та азовському морських акваторіях. За його словами, для збереження стабільності Київ готовий запросити кораблі НАТО в неспокійний регіон.

Нагадаємо, що 25 листопада в районі Керченської протоки плавзасоби російських прикордонників атакували кораблі ВМСУ, український буксир піддався умисному навалу. В результаті були захоплені кораблі українських ВМС разом з екіпажами, які в даний момент знаходяться в СІЗО Москви. Міжнародна спільнота засудила дії Кремля, а партнери України зажадали від російського керівництва відпустити моряків ВМСУ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*