Порошенко: гроші від податків повинні перераховуватися в армію

www.president.gov.ua

Український голова Порошенко в ефірі телевізійного каналу «П’ятий канал» виступив із заявою, що всі гроші, отримані держбюджетом за рахунок сплати податків, повністю будуть перераховані в сферу оборонної безпеки та українські війська. Водночас, політик підкреслив, що всі ті заходи, які приймалися владою в ході проведення реформ ЗС України поетапно наближаються до стандартів, які закладені в основі збройних сил держав-членів Північноатлантичного Альянсу. Надходження нової поліпшеної військової техніки лише посилює можливості та здібності української армії. Порошенко підкреслив, що кожну копійку, виручену за рахунок податків, на сьогоднішній день намагаються передати в оборонний сектор.

Зазначимо, що до цього ВРУ в першому читанні схвалила ініційований Порошенко проект закону, який передбачає Конституційне закріплення курсу держави в Європейський Союз та Північноатлантичний Альянс. Голова держави ініціював частково змінити преамбулу Конституції, а також внести зміни в кілька положень, які повинні фіксувати обраний країною курс на інтеграцію в Євросоюз та Північноатлантичний Альянс. Крім цього, зміни до Конституції також повинні чітко визначати обов’язки голови держави, уряду та парламенту про дотримування даного курсу.

Також слід нагадати, що раніше парламентарі ухвалили низку змін до законодавства у 2016 році, відповідно до яких, визначається вступ держави до Альянсу з метою зовнішньої політики. Поряд з цим, українська влада повинна перевести до 2020 року збройні сили країни на стандарти країн-членів НАТО. Колишній Генеральний секретар блоку Андерс Фог Расмуссен підкреслював, що для того, щоб стати частиною Альянсу українській владі необхідно буде досягти низки критеріїв, що займе досить велику кількість часу. Разом з тим, експерти запевняють, що в найближчі двадцять років Україна не зможе претендувати на членство в блоці.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*