У Вінниці агресивно реагують на українську мову

Yastrub-tour.com.ua

У місті Винниця 4 грудня виникла перепалка між контролером трамвая №4 і літнім пасажиром. Коли чоловік звернувся з проханням озвучувати зупинки українською, працівниця транспортного підприємства проігнорувала його прохання, водночас висміявши його погане знання російської. Відзначається, що поведінка працівника підприємства була зухвалою та грубою. Про цю ситуацію написала городянка Надія Сироватка в своєму профілі соціальної мережі Facebook.

У профілі захисниці думка пiдписникiв розділилася. Деякі не засуджують кондуктора, інші підкреслили обов’язок робітниці транспортного міського підприємства спілкуватися державною мовою. Більша кількість аудиторії висловила підтримку Надії Сироватко. Один з пiдписникiв написав, що завдяки таким людям, він вірить в краще майбутнє.

Вінничанка, після події, прийняла низку заходів. Вона написала заяву у поліцію, також звернувшись зі скаргою на адресу керівництва підприємства, відзначаючи неналежну агресивну поведінку кондуктора. Свою скаргу вона продублювала на сайт Вінницької міськради.

Захисниця літнього чоловіка написала, що любить своє місто, поважає іноземців та інші мови, але до українофобії ставиться вкрай негативно.

Нагадаємо, що Львівська облрада раніше прийняла мораторій, який забороняє використання російськомовного культурного контенту на території регіону. Обласні депутати пояснили, що заборона буде діяти до припинення агресивних дій РФ щодо України.

Раніше, президент України Петро Порошенко звернувся із закликом до громадян переходити на державну мову у всіх сферах суспільного життя, в тому числі в повсякденному.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерія Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*