Україна відзначає професійне свято військовослужбовців

politeka.net

Сьогодні все захисники України відзначають День збройних сил. Цей національне свято присвячений всім колишнім і нинішнім українським військовослужбовцям, та відзначається щороку 6 грудня.

Ця дата з’явилася в календарі українців у 1993 році, і була присвячена до прийнятого двома роками раніше Закону про «Збройних силах України».

Кожна зі структур Збройних сил має своє професійне свято. Однак Сухопутні війська, ВМСУ і Повітряні сили об’єднані спільною датою, яка підкреслює бойове братерство, що склалося між різними родами військ. За традицією, 6 грудня очікуються привітання та заохочення від військового керівництва.

Військовослужбовців усіх родів військ привітав Верховний головнокомандувач і президент Петро Порошенко. У своєму виступі глава держави висловив подяку захисникам України за надання гідної відсічі агресору, і підкреслив, що завдяки їм сотні міст і десятки тисяч населених пунктів трохи менше живуть спокійно та мирно. Президент також нагадав, що військовослужбовці України «тримають щит» в ім’я безпеки всієї сьогоднішньої європейської цивілізації.

На сьогодні це свято відзначається не тільки в розташуваннях військових частин, а й в окопах на Сході країни. Перший раз українські регіони зустрічають 6 грудня в умовах оголошеного воєнного стану: після інциденту в районі Керченської протоки президентським указом такий стан введено на території десяти українських областей.

Колектив «Україна Реалії» приєднується до привітань українських військовослужбовців і бажає їм нових перемог, здоров’я, і швидкого повернення в мирне життя разом з усією країною, яку вони мужньо захищають майже п’ять років!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*