У Британії припинена видача віз для інвесторів

UK Passport with Euros Currency Notes as a background

Сполучене Королівство тимчасово зупинить, а потім посилить правила видачі інвестиційних віз. Про це заявила Керолайн Ноукс, яка обіймає посаду Міністра імміграції.

Як заявила член уряду, обмеження введені для перешкоджання приїзду в острівну державу осіб, які нажили свої статки в обхід законів своєї країни. Вигоду від британських інвестиційних механізмів повинні мати, перш за все, чесні інвестори, підкреслила Ноукс.

Міністр імміграції додала, що в Британії не потерплять осіб, які прагнуть отримати вигоду з системи, при цьому граючи без правил.

Віза інвестора (також відома як «віза першого рівня»), відповідно британських законів — це механізм, що дозволяє обміняти значні інвестиції на статус ВНП в Сполученому Королівстві. Сума вкладених в британську економіку коштів визначає, коли саме інвестор отримує посвідку на проживання.

До Нового року заяви на інвестиційні візи не приймаються. Приймання заяв відновиться вже в наступному році з новими, більш жорсткими правилами. Здобувачі британської посвідки на проживання, які вирішили отримати цей статус через інвестиції, повинні будуть довести, що вони протягом двох років до подачі заяви були власниками вкладених коштів. Також їм буде заборонено здійснювати інвестиції в державні бонди.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*