Топ-менеджера Huawei затримали за запитом США

Apdnews.com

На території Канади була затримана Мен Ваньчжоу, яка обіймає посаду фіндиректора в одній з найбільших китайських компаній у сфері телекомунікацій Huawei.

Затримання Ваньчжоу канадськими правоохоронцями здійснено за запитом із сусідніх Сполучених Штатів. Топ-менеджер всесвітньо відомого китайського бренду електроніки потрапила під підозру в порушенні американських санкцій, спрямованих проти Ісламської Республіки Іран.

Дипломатичне представництво Китайської Народної Республіки в Канаді відреагувало рішучим протестом на затримання своєї співвітчизниці, визнавши це порушенням прав людини.

Затримання фіндиректора Huawei відбулося в Ванкувері. Канадський Мін’юст заявив, що на п’ятницю призначені слухання про можливе внесення застави.

У соціальній мережі Weibo було зроблено заяву одного з вищих керівників Huawei Чень Ліфан, який від імені компанії зазначив, що там не мають відомості про вчинення незаконних дій їх колегою. Чень Ліфан додав, що в контексті конкретних звинувачень на адресу Мен Ваньчжоу компанія отримала занадто мало інформації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*