Французький співак може представляти Україну на «Євробачення – 2019»

Viva.ua

Пісенний конкурс «Євробачення» дуже подобається українцям. Вони завжди з цікавістю стежать за новинками музики. Ось і на цей раз кастинг поки що на «Євробачення – 2019» не почався, а деякі співаки зарекомендували себе і композиції.

Так, наприклад, франко-український артист Поль Манандиз, що народився в Бельгії, мріє презентувати Україну на конкурсі в Ізраїлі. Співак у своїх піснях вже використовував українську мову, навіть брав участь у «Євробаченні – 2017», але, на жаль, не пройшов кастинг.

Цього разу Поль Манандиз показав композицію»про що мовчить твоє серце”. В пісні розповідається про любляче серце, яке вміє слухати, мовчати та тремтіти. Воно жадає говорити з коханою людиною. Головне – прислухатися до того, що тобі підказує серце. І воно ніколи не обдурить.

Користувачі інтернету з теплотою поставилися до Поля Манандизу та висловили подяку за трепетне ставлення до української мови, а головне – його бажанням представляти Україну в ізраїльському Тель-Авіві. Хочеться відзначити, що за кілька тижнів цю пісню прослухали близько 40 000 користувачів.

Нагадаємо, що прямі трансляції Національного відбору, керує яким Руслан Квінта, проходитимуть 9,16 і 23 лютого.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*