Німецький дипломат заявив про небажання ФРН вводити санкції проти РФ

Christiantoday.com

Посол ФРН в Україні Ернст Райхель заявив, що його країна виступає проти посилення нинішніх санкцій відносно РФ у зв’язку з інцидентом в районі Керченської протоки. Також Німеччина вважає недоцільним введення нових заходів санкцій проти Кремля, через те, що посилення тиску на Кремль загрожує ескалацією конфлікту, зазначив посол.

За словами дипломата, в Брюсселі вивчається питання введення нових санкцій, викликаних діями Росії на море, проте Німеччина вважає своїм завданням запобігання зростанню напруженості між Києвом і Москвою.

Райхель підкреслив, що багато з країн-членів Європейського Союзу, включаючи ФРН, вважають контрпродуктивними заходами нові санкції, які лише додали б напруженості там, де вона і так досягла високого рівня.

Нагадаємо, що 25 грудня три кораблі ВМСУ здійснювали перехід з Чорного моря в Азовське. У районі Керченської протоки вони були атаковані прикордонниками РФ, які обстріляли та захопили українські кораблі разом з екіпажами, поранивши шістьох моряків. На даний момент полонені службовці ВМСУ знаходяться в СІЗО Москви.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*