Стало відомо про чергові подорожчання в Україні в 2019 році

Dostyp.com.ua

Згідно з офіційним прогнозом, який враховувався при прийнятті держбюджету-2019, на українців чекає цінове зростання в 7,4%.

Як пише Інтернет-видання «Обозреватель», в січні та липні буде подорожчання сигарет від п’яти до восьми гривень, в зв’язку з рішенням парламенту підвищити акциз на додаткові 9%. Також свою роль зіграли й інші фактори, від зростання заробітних плат до подорожчання процесів транспортування.

Витрати українців також збільшаться по комунальним платежам: очікується перерахунок тарифів на опалення та гаряче водопостачання в зв’язку з подорожчанням газу за рішенням Кабміну, який виконував умови ВМФ.

Протягом 2019 року очікується подорожчання послуг мобільного зв’язку. Про таке рішення вже оголосила компанія lifecell, чиї пакети стануть дорожче на 25-70 гривень. Деякі тарифні пакет подорожчають на 25 або 30 гривень, окремі — на 70 гривень, проте клієнти залишають за собою право перейти на менш дорогі тарифи.

Зростання цін і тарифів в наступному році також торкнувся транспортну сферу. Квитки на поїзд, як відомо з урядового прогнозу, подорожчають на 25%. Бензин подорожчає на 1,5-3 гривні, в залежності від ситуації зі світлими нафтопродуктами на світовому ринку палива.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*