ЄС закликає Кремль відпустити захоплених українських моряків

hmonghot.com

Федеріка Могеріні, яка очолює дипломатію Європейського Союзу, заявила, що інцидент у районі Керченської протоки, став порушенням з російської сторони ключових положень Організації з безпеки й співпраці в Європі.

На засіданні керівників МЗС в рамках ОБСЄ керівник європейської дипломатії зазначила, що події в Азовському морі викликають стурбованість і є ще одним інцидентом, коли спостерігається зневага загальними принципами цієї міжнародної організації.

Федеріка Могеріні також закликала до зниження напруженості ситуації та демонстрації стриманості. Для цього російській стороні необхідно, на її думку, повернути захоплені кораблі ВМСУ та їх екіпажі, які знаходяться на поточний момент в СІЗО Москви.

Глава дипломатії Європейського Союзу наголосила, що Брюссель дотримується сценарію політичного рішення війни на Сході країни. За її словами, Європейський Союз закликає виконувати домовленості, досягнуті раніше в Мінську усіма сторонами. Також Федеріка Могеріні засудила незаконні вибори, що пройшли на непідконтрольних українському уряду територіях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*