Міністр Угорщини не згадав про російську агресію

Ru.slovoidilo.ua

Новинний ресурс «Європейська правда» повідомляє, що представник угорського міністерства закордонних справ Петер Сіярто був єдиним, хто не зазначив у своїй доповіді про українсько-російський конфлікт на міністерському засіданні ОБСЄ, яке проходило в Мілані.

У своїй доповіді Сіярто звернув увагу на «загрозу мігрантів». Так само він відзначив, що мігрантські права не можна прирівнювати до прав громадян держави, в якому вони знаходяться. Він висловився проти міграційного пакту, який запропонувала Організація Об’єднаних Націй.

Відзначається, що інші представники країн Східної Європи акцентували увагу на питанні, яке стосується України. Наприклад, міністр Словаччини гарантував, що при його головуванні Організація з безпеки та співробітництва в Європі зосередиться на вирішенні українського конфлікту. Естонія звернулася із закликом до Російської Федерації, щоб вони повернули українські судна і відпустили українських військових без будь-яких заперечень і вимог.

Про «українське питання» на засіданні говорили навіть Мальта, Ірландія та Андорра.

Нагадаємо, що на наступний день після конфлікту в Керченській протоці Угорщина зробила заяву, в якій засудження російської сторони не було виявлено. Пізніше угорське Міністерство закордонних справ також не згадало про російську агресію, коментуючи конфлікт в Азовському морі.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що очікує від Угорщини засудження російської агресії в Азовському морі.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*