Бойко: влада не вживає жодних заходів щодо звільнення моряків

President.gov.ua

Депутат парламенту та опозиціонер Юрій Бойко в кулуарах ВРУ, в ході розмови з кореспондентами, виступив із заявою, що представники чинної влади не вживають ніяких конкретних заходів, щоб звільнити з російського полону членів екіпажу затриманого українського судна.

Він підкреслив, що представники влади тільки й роблять, що виступають з низкою різних заяв, а також проводять піар за рахунок даної проблеми. Нардеп наголошує, що влада просто експлуатує ситуацію з полоненими моряками, для того, щоб забезпечити собі піар. Водночас, він нагадав, що аналогічна ситуація вже виникала навколо Надії Савченко та Олега Сенцова, тоді влада також намагалася пропіаритися на тлі обставин, що склалися.

Депутат зазначив, що на даний момент прямий діалог щодо звільнення наших моряків з полону, досі не збудований. Він упевнений, що для того, щоб звільнити наших полонених потрібно побудувати прямий діалог з Російською Федерацією.

Бойко нагадав, що в рамках Європейського Союзу існує майданчик, посередником в якому виступає голова німецького уряду Меркель, яка говорила про готовність допомогти у вирішенні даної проблеми. На думку опозиціонера, це більш важливо, ніж піар, який проводиться за рахунок полонених.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*