Представник президента: Україна розриватиме всі договори з Російською Федерацією

Argumentiru.com

Представник голови держави в парламенті Ірина Луценко розповіла кореспондентам про те, що в країні мають наміри розривати всі договори з Російською Федерацією, які вже втратили свою актуальність та не можуть бути використані в міжнародних арбітражах. Вона також зазначила, що робота проходитиме за трьома напрямками.

Спочатку планується переглянути та інвентаризувати всі україно-російські договори. Будуть залишені ті договори, які українська сторона визнає вигідними для використання в міжнародних арбітражах у вигляді доказів того, що саме Російська Федерація в односторонньому порядку не дотримується умови цих угод, отже, вона не дотримується й світового порядку.

Що ж стосується тих договорів, які діють, але вже втратили свою актуальність та жодним чином не допомагають державі у захисті своїх інтересів в міжнародних арбітражах, то їх дія буде зупинена.

Необхідно також нагадати, що в цей четвер у ВРУ було прийнято рішення, згідно з яким дія Договору про дружні відносини та співпрацю з Росією буде зупинена вже з квітня наступного року. Зазначимо, що договір припинить діяти вже 31 березня. Для того, щоб цей договір не продовжувався, українська сторона повинна була повідомити Російську Федерацію про припинення співпраці до кінця вересня, що й було зроблено.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*